facebook tracking
Galambos Attila
alapító
Dolgozott a magyar oktatási paletta minden szegmensében tanodáktól kezdve gimnáziumokon keresztül egyetemekig és szakképzésig, együttműködik civil szervezetekkel és multinacionális cégekkel. Oktatási szemléletében rendkívül nagy hangsúlyt fektet az egyéni érdeklődés mentén szervezett tanulásra, melyben a tanulási folyamatban részt vevők saját képességeik és irányultságuk szerint férhetnek hozzá tudástartalmakhoz vagy fejleszthetik képességeiket. Ezt a gyakorlatát többek között a Budapest Schoolban, az Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban vagy Audinál fejleszthette. Rendszeresen publikál pedagógiai témákban a Qubit.hu-ra. Szakértői területe a bántalmazott és bántalmazó iskolai csoportok fejlesztése, akár egyéni konzultációk mentén is. Jelenleg a PTE BTK Oktatás és Társadalom Neveléstudományi Doktori Iskolájának doktorandusza. Kutatási témája az önirányított tanulás.
Váczi Dorka
alapító
Elhivatott demokratikus nevelő és innovátor, aki szerint a tanulási folyamatban a résztvevőkkel partneri viszonyt kell kialakítani. Számos helyen tanított, többek között a pécsi Gandhi Gimnáziumban és a budapesti Madách Művészeti Iskolában, emellett a Neteducatio Kft. szakmai munkatársaként akkreditált tanártovábbképzéseket fejlesztett, módszertani kiadványokat írt és szerkesztett. Jelenleg a Vodafone Magyarország Alapítvány Digitális Iskola Programjának Angyala. Ebben a programban vidéki és budapesti iskolák tanárainak segít a digitális kompetenciafejlesztésben. Trénerként iskolák és oktatásban érdekelt nagyvállalatok módszertani továbbképzéseiben vesz részt.
Szarka Bernadett
szakmai munkatárs
Óvodapedagógus, neveléstudomány mesterszakos bölcsész diplomája mellett fejlesztő biblioterapeuta specializáció végzettsége van. Hat tanévet dolgozott óvodapedagógusként, korábban önkéntes munkát végzett pécsi tanodában, környezetvédelmi civil szervezetben. Több színtéren dolgozott gyermekekkel a nyári táboroktól kezdve a tanodákon át az intézményes nevelésig. Fontos számára, hogy minden gyermek egyenlő esélyekkel jusson hozzá a minőségi óvodai neveléshez, oktatáshoz. Óvodai munkájában előszeretettel használ Freinet-technikát, írt meseleveleket, padlórobot és papírszínház mesék segítségével tette innovatívvá nevelőmunkáját.
Kucsera Orsolya
fejlesztő, projektmunkatárs
Meggyőződése, hogy a tanulás lehet kaland. Optimális közege a gyerekek és a természet. Munkával töltött évei nagy részét oktatásszervezéssel töltötte, ezen kívül felnőtteket tanított esti tagozaton és budapesti, tanárképzéssel foglalkozó cég csapatával szervezett pedagógusoknak szakmai tréningeket, konferenciákat és fejlesztette első pedagógus-továbbképzését is. Az Újpedagógiának e-learning képzéseket fejleszt, illetve a #FalakonTúl projektben dolgozik jelenleg is. Továbbá az erdokalandok.hu programot építi, amiben a természetet, a tanulást és a kalandot szeretné ötvözni. A “Pedagógus mankó” - Az autonóm és a 21. századi tanulás támogatása című képzés fejlesztője.
Lencse Máté
fejlesztő munkatárs
Pedagógus, játéktervező. 2013 óta vezeti az Igazgyöngy Alapítvány Toldi Tanodáját. Ugyanebben az évben ismerkedett meg a modern társasjátékokkal Jesztl József képzésén, azóta foglalkozik a társasjátékok pedagógiai felhasználásával. Több cikk és könyv szerzője a témában. 2016 óta jelennek meg társasjátékai, legjellemzőbben az óvodás és kisiskolás korosztálynak. Folyamatosan együtt dolgozik cégekkel, civil szervezetekkel társasjátékok fejlesztése kapcsán. A “Jól játszani” – Társasjáték-pedagógia továbbképzés pedagógusok számára című távoktató kurzus fejlesztője, képzések trénere. Írásai angolul is elérhetőek, a PlayWise egyik tulajdonosa.
Pénzes-Ambrus Júda
fejlesztő munkatárs
17 éven át tanított magyart, drámát, kommunikációt, emberi jogokat felsőben, gimiben, tanodában és szakiskolában. Most Hollandiában él a családjával, és magántanárként folytatja pályáját. Szereti a változatosságot, a határokat, az egymásra figyelő, őszinte közegeket az életében és a tanításban is. A JudaON oldal üzemeltetője.
Majzik Tamás
fejlesztő munkatárs
A Moldvai Csángómagyarok Szövetségének pedagógusa. Szegeden született, de 2011 óta Csángóföldön él és tanít. Különösen érdekeli az oktatási robotika, illetve ehhez kapcsolódón a tanulás sikerességét befolyásoló gondolkodási képességek fejlesztése kisiskolás korban. A Robotélmény kisiskoláskorban című e-learning kurzus fejlesztője.
Batancs Enikő
fejlesztő munkatárs
Óvodapedagógus és felnőttképzési referens, németországi Gordon család- és óvodai kapcsolatok kommunikációs tréner. 2013 óta él Németországban, Frankfurt am Main vonzáskörzetében, ahol főállásban csoportvezetőként és mentorpedagógusként dolgozik, mellékállásban pedagógusokat és szülőket oktat. Főbb témái: demokratikus nevelés, vereségmentes kommunikáció, pozitív pedagógia. Mondhatni, hogy a munkája a hobbija: az "Óvó néni Nyugaton - @eljen.a.demokracia" blog szerkesztőjeként magyarul osztja meg a Németországban szerzett nézeteit mindenkivel, aki nyitott rá. Az “Én is beleszólhatok a felnőttek dolgába!” című e-learning kurzus fejlesztője.
Csurgó Krisztina
fejlesztő munkatárs
Well-being szakértő. Iskolai well-being koordinátor. Rekreációs sportoktató, személyi edző, Cognitive Behavioral Intervention for Trauma in Schools (CBITS) facilitátor. Több mint 10 éve foglalkozik holisztikus egészséggel és személyiségfejlődéssel, ezen belül a személyes világszemlélet egészségre való hatásával.  Kairóban és Dubajban szerzett munkatapasztalatai sokban támogatták abban, hogy megértse az eltérő gondolkodásmódhoz köthető elakadásokat, az ebből fakadó jóllétet befolyásoló pozitív és negatív következményeket.  Óvodás és kisiskolás integrált-inklúzív csoportokat célzó "SmartExercise" módszere arra fókuszál, hogy mindenkit bevonjon a testnevelés foglalkozásba és az eltérő készségekkel rendelkező gyerekek egyszerre haladhassanak a fejlesztés során.  "Pszichológia és Pedagógia a Személyi Edzésben" Ereps akkreditált továbbképzése olyan szempontokat tartalmaz, melyet a fitnesz alapképzések nem érintenek. Kiemelt szerepet szán a kontroll problémák bemutatásának és az eltérő karakterekkel való bánásmódnak.